Web teknolojilerinin gelişmesi ile önceleri çevrimdışı gerçekleştirilen özel yazılım projeleri, internetin sağladığı büyük avantajlar nedeniyle çevrimiçi projeler haline evrildiler. İnternet aracılığı ile kullanıcıların her yerden sisteme ulaşabilmeleri, teknik problemlerin yok denecek kadar az olması, sistem güvenliğinin üst düzey olması ve veri kaybının neredeyse imkansız hale gelmesi, web yazılım ile sağlanan büyük kolaylıklardandır.

Web tabanlı yazılım kullandığınızda ofisiniz her yer olabilir. İş yerinizde, evinizde, bir otelde, müşterinin ofisinde, hatta akıllı cep telefonunuz veya tablet bilgisayarınız üzerinden bile çalışabilirsiniz. Verilere internet bağlantısı olan her yerden erişebilirsiniz. Bu da iş verimliliğinizi destekleyen önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor.

Günümüzde her şeyin oldukça hızlı değiştiği bu ortamda, şirketlerin sahip oldukları yazılım çözümlerine her an her yerden ulaşabilmeleri oldukça önemli bir hale gelmiş durumda,bu nedenle pazarda veya şirket içerisinde meydana gelebilecek her türlü gelişmede web tabanlı yazılımlar işletmenize anında müdahale imkanı sağlayarak, problemin çözümü veya fırsatın değerlendirilmesinde size büyük bir avantaj kazandırır.

Web tabanlı uygulamaların diğer bir artısı da cihazlara bağımlılığı ortadan kaldırmasıdır. Bilgisayarınızın bozulması, sistemin çökmesi gibi sorunları düşünmeniz gerekmez. Gerekirse anında farklı bir cihaza geçerek işlemlerinize devam edebilirsiniz. Verileriniz internet ortamında saklandığından, herhangi bir cihaz probleminde zarar görmesi imkansız hale gelir.

Novartz Web Yazılım Çözümleri Konusunda Neler Yapıyor?

Özel yazılım alanında uzun yıllar boyu edindiğimiz tecrübeleri, web yazılım alanında da uygulayarak işletmenizin her türlü ihtiyacında maksimum verim almasını sağlıyoruz. Web tabanlı yazılımlarımızda her zaman en güncel ve en iyi uygulamaları kullanarak kaynak ve zaman israfını önlüyoruz. Verileriniz, teknolojinin son olanakları ile donanmış veri merkezlerimizde bulunan hızlı sunucular, biyometrik kilitler altında 7/24 gözlem altında tutulmaktadır. Verilerinizin yer aldığı sunuculardaki yazılımlar ve altyapılar en son güvenlik yamaları ile düzenli olarak güncellenerek olası tehditlere karşı titizlikle korunmaktadır.

Web yazılım çözümlerimizin yanında, işletmenizin internet ortamındaki kartviziti olan kurumsal web siteleri konusunda da hizmet vermekteyiz.En güncel yazılım ve gelişmiş tasarımların birleştirilmesiyle sizlere web sitenizi kolaylıkla kontrol etme ve içeriğinizi yönetme imkanı sağlayacaktır. Novartz’ın web çözümleri ile Web Uygulamaları’nızda hiçbir ek yardıma ihtiyaç duymadan bütün verilerinizi, bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Şirketimizin konusunda uzman SEO ekiplerinin yapacağı çalışmalar ile birlikte, web siteniz arama motoru dostu yazılımlarımızla müşterilerinizin kolaylıkla ulaşabileceği bir platform haline gelecektir.

Novartz Size Neler Kazandırır?

İşletmenizi sektörde öne çıkaracak ve sizi geleceğin önemli işletmeleri haline getirecek web çözümlerimiz ile müşterileriniz arasında bir iletişim alanı olan kurumsal web sitelerinizin oluşturulmasında deneyimli ekibimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz. Sektörün önde gelen şirketlerinin tercihi olan firmamız, edindiği deneyim ve tecrübeleri kullanarak hem görsel hem de kullanım açısından tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte projeleri ile işletmenizi geleceğe taşıyacaktır. Sizler için tasarladığımız tüm web çözümlerimizde görselliğin dışında kullanım ve erişilebilirlik ile güvenlik en üst düzeydedir.