Bulut ÇözümlerDijital Dünya’nın geleceği olarak hayata giren ve her geçen gün yaygınlaşan kullanımı ile bulut bilişim, kullanıcıların yerel konumlarında herhangi bir işlem, yazılım, veri erişimi veya servis altyapısı gerekmeksizin alınacak hizmetin sağlanabilmesini konu alan bilişim servisleri olarak tanımlanmaktadır.

Özellikle günümüz kurumsal yaşamının temel sorunları haline gelmiş olan, kişisel ve kurumsal verinin öngörülemez artışı, cihaz özelliklerinin kimi zaman yetersiz, kimi zaman ihtiyacın üzerinde kalabildiği dengesiz performans, kapasite, hız talepleri karşısında yük dengelemesi yapılabilme imkanı bulut çözümlerinin devreye alınmasında ana sebepleri oluşturmaktadır.

Bulut bilişim teknolojisi ile; kolay kurulum, güvenli depolama ve birçok özellik barındıran bu çözüm şeklini sizlere sunuyoruz.


Bulut Çözümlerimiz


 • RunHR 360 Derece Performans Değerlendirme

  RunHR 360 Derece Performans Değerlendirme, şirketlerde yapılan performans değerlendirmelerinde operasyonel maliyet ve zaman kaybının en aza indirilmesini sağlamaktadır.

  Geliştirdiğimiz bu özel yazılım sayesinde şirket çalışanlarının değerlendirilmesi kolay ve raporlanabilir hale getirilmiştir. Bu yazılım dahilinde kullandığımız bulut alt yapı sistemimiz, değerlendirme sonuçlarına istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlar.


 • Üç Boyutlu Performans Değerlendirme

  Şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda uyarlayabileceğiniz hedef bazlı, yetkinlik bazlı, müşteri memnuniyeti odaklı performans değerlendirme yapabilmenize zemin hazırlayan çözümümüzdür.

  Dinamik yapıdaki organizasyon yapısı sayesinde şirketinizin tüm birimlerini ve çalışanlarını organizasyon şeması üzerinde konumlandırarak geçmişten günümüze kadar olan tüm bilgileri tarihsel olarak takip edebilirsiniz.

 • Talep ve Görev Yönetimi

  Ürün ve hizmetler için talebin tamamlama süresini gerçekleştirmek, planlamasını yapmak ve yönetmek için kullanılan planlama çözümümüzdür.

  Tek sistemde bütün taleplerinizi görebilir ve birimlerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı yetkilendirmeler yapabilirsiniz. Talep onaylanma sürecini mümkün olan en kolay şekilde yönetebilirsiniz.