Shaya Group

Shaya Group

Online Performans Değerlendirme

İşletmelerde çalışanların etkinliğini sağlayabilmek adına performans değerlendirme oldukça önem taşıyan bir husustur. Bu nedenle performans değerlendirmenin kullanımı sürekli gelişerek artmaktadır. En gelişmiş örneği ise 360° performans değerlendirmedir. Yöntemi klasik performans değerlendirmeden ayıran en önemli farklılık klasik yöntemde çalışanları sadece üsleri değerlendirebilirken, 360° yönteminde çalışanları hem üsleri hem asları değerlendirebilmektedir. Yani kısaca belirtmek gerekirse iki yöntem arasında geribildirim farkı bulunmaktadır. 360° yöntemi geribildirimin esas olduğu bir yöntemdir.

Özel yazılım konusunda yaptığımız çalışmalara bir yenisini ekleyerek, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre özelleştirebilecekleri bir performans değerlendirme modulü geliştirdik. Bu modülde çalışanlara sormak istediğiniz soruları farklı yetkinlikler altında gruplayarak hazırlayabilirsiniz. Çalışanlar kendi hesaplarından kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak performans değerlendirmeye katılabilirler. Performans değerlendirmenin dayanağı olan anketleri hazırlarken anketin hangi çalışanlara uygulanacağı ve bu çalışanların astı, üstü, dengi veya kendi hiyerarşisinin dışındaki kişilerden hangilerini değerlendireceğini de kolayca atayabilirsiniz. Sıkıntılı ve uzun bir süreç olan performans değerlendirmeyi özel alanları kullanarak özelleştirebilir, tüm çalışanların online olarak gerçekleştirebilecekleri değerlendirme sayesinde hem vakitten hem kağıt israfından hem de bitmek bilmeyen değerlendirme sürelerinden kurtulmasını sağlayıp, anket sonuçlarına da tek tık ile ulaşma imkanı sağlar.

Vending Machine Data

Yiyecek ve içecek otomatlarının içeriği hakkında bilgi topladığımız; hangi üründen ne kadar satıldığını, kaç adet satıldığını, içerisinde ne kadar stok kaldığını, banka işlem kayıtlarını raporladığımız, hangi otomatın hangi konumda tutulduğu gibi otomatlar hakkında veri toplayıp bu verileri anlamlı raporlara dönüştürdüğümüz takip yazılımıdır.