loader
dıs-kaynak2

Dış Kaynak

Outsourcing desteği, iyi bilinen ve alanında yetkin bir yazılım firması tarafından projeniz için bir yazılımcının firmanıza gönderilmesidir. Yazılımcı, sizinle birlikte vakit geçirerek uygulamayı yerinde geliştirerek sonuçlarını test etme şansı bulur.

Deneyimli ve yetenekli yazılım geliştiricilerimizle işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunarak iş süreçlerinizi optimize etmenizi ve verimliliğinizi arttırmanızı sağlıyoruz. Bu sayede hem işlevselliğinizi arttırabilme hem de operasyonel maliyetlerinizi düşürerek karınızı yükseltebilmenize yardımcı oluyoruz. Uçtan uca yazılım hizmetlerimiz arasında web, mobil ve masaüstü uygulama geliştirme, IT danışmanlığı, Veri Analitiği ve Bulut hizmetleri bulunmaktadır.

İşletmenize Sağlayacağı Katkılar Nelerdir?

Şirket Profili Oluşturma

Size ve şirketinize en uygun olan çözümler uzman ekiplerimiz tarafından bulunur ve bu çözümler üzerinden profiliniz oluşturulur.

Size Özel Çözümler

Sadece size ve işletmenize özel bir iş planı hazırlanır ve optimize edilir. Bu iş planı dogrudan profilinize entegre edilerek uyum süreci başlatılır.

Başarılı Sonuçlar

İşletmeye en az risk ve yüksek getiri sağlayacak şekilde yeniden organize olma imkanı ile profilinize uygun çözümler sayesinde başarılı sonuçlar elde edilir.

Zaman Tasarrufu

Zaman tasarrufu sağlayarak, boşta kalan kalifiye iş gücünden işletmenin farklı bölümlerinde daha fazla verim alınmasına olanak sağlar.

Süreçle ilgili detaylı bilgi almak için ve aklınıza takılan tüm konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.