loader
web-yazilim2

Web Yazılım

Novartz ailesi olarak, mevcut olan veya müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz web yazılım çözümleri ile öncelikli amacımız müşterilerimizin kurumsal yapılarını güçlendirerek, operasyonel işleri dijital dünyaya taşıyıp kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır. Bunu gerçekleştirirken müşterilerimizin ihtiyaçlarını, en güncel teknolojileri sistemli bir şekilde kullanarak çözmeyi ve başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

İhtiyaçlarınızı doğru şekilde analiz edip ihtiyaç duyduğunuz web yazılım sistem ve uygulamalarını optimum düzeyde geliştiriyoruz. Web çözümlerimizi alanında uzman çalışanlarımız ile büyük bir özveriyle gerçekleştiriyoruz. Novartz olarak kurumlara web yazılım geliştirme, özel yazılım ve bulut çözümlerimiz ile ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde cevap vermekteyiz.

Web Yazılım Avantajları

web tabanlı yazılımlar güncel kalmayı ve her zaman ileriye dönük işlemlerin gerçekleştirilmesini mümkün kılan yazılımlardır. Bir başka deyişle web tabanlı yazılımları, web tarayıcıları vasıtasıyla çalışan programlar veya yazılımlar olarak özetleyebiliriz. Web yazılımlarını değerli kılan şey, bilgiye herkesin her zaman internetin olduğu her yerden erişilebiliyor olmasıdır.

  • Web yazılım sayesinde teknik konularla zaman kaybınız olmaz. Kurulum, güvenlik gibi konular merkezde bizim tarafımızdan çözülür.
  • Web yazılım bulut tabanlı olduğundan her yerden ulaşma imkanınız vardır.
  • Web yazılım ile uyumluluk problemi kalmaz. Bilgisayar, tablet, ya da cep telefonundan istediğiniz gibi işlem yapabilirsiniz.
  • Farklı yetkilerdeki kullanıcılar veya müşteriler web yazılım ile her yerden verilerine ulaşabilir. Kullanıcılarınızın ve müşterilerinizin her yerden sizin belirlediğiniz yetkiler ile web yazılımdan faydalanmasını sağlar.
  • Dijital dünyada farklılaşmanız için web yazılım son derece önemli bir fayda sağlar.