loader
Image

Gelişmiş altyapısı, deneyimli ekibi ve on yılı aşkın sektör tecrübesi ile web yazılım şirketi olarak kurulan Novartz sizlere en doğru, kaliteli ve sonuç odaklı hizmet vermek için her zaman yanınızda. Novartz, işletmenizin geleceğe yönelik atacağı adımlarda en büyük yardımcınızdır. Sektörde önemli projelerde imzası olan şirketimizin; web yazılım, özel yazılım, web uygulamaları alanında sürdürdüğü çalışmalara her zaman bir adım daha ileriye giderek geliştirmelerimizi yapmaktayız.

Image

Gelişen teknolojinin işletmelere sunduğu avantajları en mükemmel şekilde değerlendirerek, web yazılım şirketi olarak sektörün kalbinde yer alıp, sunduğumuz web çözümlerimiz ile işletmenizin değişen koşullara ve yeniliklere uyum sağlama yeteneğini artırmak ve sektöründe öne çıkan bir aktör olmasına yardımcı olmaktır. Yazılım çözümlerimizi, kaliteden ödün vermeden sizlerin hizmetine sunarak kusursuz müşteri memnuniyeti için çalışmakta ve geliştirdiğimiz ürünlerimiz ile Türk İş Dünyası’na değerli katkılar sunmayı amaçlamaktayız.

Image

Sektörde inovatif atılımlar yaparak mevcut standartları daha da geliştirip, işletmenizin verimini maksimum seviyeye çıkarmayı amaç edinmiştir. Yakın gelecekte “Avrupa’nın Yazılım Üssü” olacağını düşündüğümüz ülkemizden dünyaya yazılım ihraç etmek ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız sayesinde iş hayatına kolaylıklar sağlamak amacı ile çıktığımız bu yolda kaliteli, verimli, sonuç odaklı teknolojik çözümleri müşterilerimize sunarak, yaratmış olduğumuz yenilikçi çözümleri iş dünyasında artı değere dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.

Doğru Analiz

Odaklanma

Çözüm Üretme