loader
analysis-5000776_1280
Novaperform

Hedeflerinize Ulaşmanın En Kısa Yolunu Belirleyin..

Organizasyonun hedeflerini ve gereksinimleri departmanlara ya da bireylere efektif bir şekilde dağıtabilir ve yönetebilirsiniz. Balanced Scorecard özelliği sayesinde hedef türü ve ağırlıklarını belirleyebilir, bu doğrultuda puanlama,izleme, geri bildirim ve hareket planı gibi bir organizasyon için olmazsa olmaz denebilecek kriterleri kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.

Organizasyonun ileri seviyelere çıkmasındaki en önemli etmenlerden olan Yetkinlik yönetimi sayesinde yetkinlik tanımlama ve ölçme gibi birçok karmaşık düzenlemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı zamanda İK Danışmanımızın sizin için hazırlayacağı soru seti sayesinde 1 gün gibi kısa bir sürede yetkinlik değerlendirme sürecini tamamlayabilirsiniz

Çalışanların gerek kurum içi (iç müşteri) gerekse kurum dışı (dış müşteri) verdiği hizmetin performansını çalışan performans değerlendirmesine dahil edebilirsiniz. Özellikle destek veya satış birimlerinde önemli bir yer tutan müşteri memnuniyetini ölçebilir ve çalışanın performans puanına dahil etme imkanı bulabilirsiniz.

NovaPerform ile

3 Boyutlu Performans Yönetimi

 • 1

  Hedef Bazlı Performans

  Günümüzde birçok şirketin bu yöntemi tercih etmesinin sebebi, çalışanların performanslarının objektif olarak ölçülebilmesi ve hedeflere ulaşmadaki tüm sürecin matematiksel olarak izlenebilmesidir.
 • 2

  Yetkinlik Bazlı Performans

  90°, 180°, 270° veya 360° yetkinlik yönetimi sağlayan dinamik yapılı yetkinlik yönetimi modülümüz ile dilerseniz İK danışmanlarımızın hazırladığı soru setiyle bir günde süreci tamamlayabilirsiniz.
 • 3

  Müşteri Memnuniyeti

  Müşteri ( iç – dış ) memnuniyeti günümüzde birçok şirket tarafından önemsenmekte ve sadık müsteri için vazgeçilmez bir kriter olarak kabul edilmektedir.
Süreçlerinizi yazılıma uydurmak yerine yazılımımızı süreçlerinize uyduruyoruz.

Özel yazılım olarak hazırladığımız ürünümüz, paket programların aksine sizin ihtiyacınıza göre şekillendirilebilir ve halihazırdaki sistemlerinize entegre edilebilir. Ürünümüzle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir, hemen deneme yapmak ve özellikleri inceleyebilmek için demo oluşturabilirsiniz.