loader
ozel-yazılım2

Özel Yazılım Nedir?

Özel Yazılım, firmanın mevcut standartlar dışında kendine özgü ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturmak istediği programların bütünüdür. Başka bir deyişle müşterinin yazılıma değil, yazılımın müşteriye uyarlanmasıdır. Özel yazılım, standart ve işletmelere özel yazılımlar olmak üzere iki genel kategoriye ayrılırlar. Ancak her işletmenin hem farklı iş yapış şekilleri hem de farklı kültürleri bulunması sebebiyle, işletmelerin ortak özellikleri baz alınarak hazırlanan standart yazılımlar problemleri çözmede yüzeysel çözümler sunmaktan öteye gidemezler. Bu nedenle dünya üzerinde uluslararası ve yerel işletmeler özel yazılım avantajlarını kullanıp rakiplerinden farklılaşarak karlılıklarını artırırlar.

Özel Yazılım Avantajları Nelerdir?

Giderek büyüyen teknoloji dünyasında iş gücünden tasarruf etmeniz ve daha verimli bir çalışma ortamının oluşmasını sağlamak artık çok kolay. Özel yazılımlar sayesinde düşündüğünüzden çok kısa bir sürede hem üst segmentte size özel yazılımların oluşmasına hem de yüksek verimde çalışmaya zemin hazırlayacak bir sistemden bahsedebiliriz.
İş dünyasında özel yazılım kelimesinin yaygınlaştığı bu dönemde Novartz Bilişim ailesi olarak kurumlara tam verimlilik ve kullanılabilirlik sağlayan özel yazılım çözümleri üretiyoruz. Uzman ekibimiz sayesinde iş gücü maliyetlerinizi düşürürken kurum içi verimliliğinizi yükseltiyoruz. Ürettiğimiz küçük, orta veya büyük ölçekli özel yazılımlar sayesinde işinizi daha da kolaylaştırarak sizi daha ileriye taşıyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme İçin Neden Novartz Bilişim?

Analiz

Deneyimli ekibimizin analizleri ile başladığımız süreçte, şirketinizi tanıyarak, şirketinizin ihtiyaçlarını anlayarak, ne tür bir yazılıma ihtiyaç duyulduğuna karar veriyoruz. Özel Yazılım ile gerçekleştirmek istenilenleri, hangi süreçlerin özel yazılım geliştirme ile kontrol edileceği gibi detaylar ışığında oluşturulan proje kapsam dokümanını size sunuyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme

Planlanmış sürece uygun bir şekilde devam etmesine özen gösterdiğimiz yazılımı geliştirme aşamasında, belirlenen dönemlerde projenin testlerini gerçekleştirerek sonuçları sizlerle paylaşıyoruz. Gerekli görülmesi halinde prototiplerin tarafınızca değerlendirilmesini de sağlıyoruz.

Planlama

Özel Yazılım Geliştirme de detaylı analizlerimiz sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda, proje sürecini tasarlayıp hangi aşamalardan geçeceğimizi belirliyoruz. Aynı zamanda kullanılacak kaynak ve zaman planlaması yapılarak, minimum harcama ile maksimum verim almanıza özen gösteriyoruz.

Kabul Testleri

Özel Yazılım Geliştirme süreci ardından, ekibimizin gerçekleştirmiş olduğu testlerin tamamlanması ile projenin işletmeniz tarafından gerçek bir ortamda kabul testi aşamasına geçiyoruz. Son rötuşların giderilmesi ile, proje kullanıma hazır bir şekilde planlama aşamasında belirlenmiş tarihte tarafınıza teslim ediyoruz.

Projenin tesliminin ardından ortaya çıkabilecek sorunların çözümü için, profesyonel ekibimiz 7/24 verdikleri destek ile yanınızda oluyorlar.

Düşündüğünüzden çok daha fazlası için bize katılmaya ne dersiniz? Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.