WEB YAZILIM

Novartz ailesi olarak, mevcut olan veya müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz web yazılım çözümleri ile öncelikli amacımız müşterilerimizin kurumsal yapılarını güçlendirerek, operasyonel işleri dijital dünyaya taşıyarak kaynak ve maliyet tasarrufu sağlamaktır. Bunu gerçekleştirirken müşterilerimizin ihtiyaçlarını, en güncel teknolojileri sistemli bir şekilde kullanarak çözmeyi ve başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Biz ihtiyaçlarınızı doğru şekilde analiz edip müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu web yazılım sistem ve uygulamalarını optimum düzeyde geliştiriyoruz. Web çözümlerimizi alanında uzman çalışanlarımız ile büyük bir özveriyle gerçekleştirmekteyiz. Kurumlara web yazılım geliştirme sürecimizi Novartz Metodolojisi ile yönetmekteyiz. Novartz olarak web yazılım, özel yazılım ve bulut çözümlerimiz ile ihitiyaçlarınıza en uygun şekilde cevap vermekteyiz.

WEB YAZILIM AVANTAJLARI

Web tabanlı yazılımlar güncel kalmanın ve her zaman ileriye dönük işlemlerin gerçekleştirilmesini mümkün kılan yazılımlardır. Bir başka deyişle web tabanlı yazılımlar, web tarayıcıları vasıtasıyla çalışan programlar veya yazılımlar olarak özetleyebiliriz. Web yazılımları değerli kılan şey, bilgiye herkesin her zaman internetin olduğu her yerden erişilebiliyor olmasıdır.

  • Web yazılım sayesinde Teknik konularla Zaman kaybınız olmaz. Kurulum, güvenlik gibi konular merkezde bizim tarafımızdan çözülür.
  • Web yazılım bulut tabanlı olduğundan her yerden ulaşma imkanınız vardır.
  • Web yazılım ile uyumluluk problemi kalmaz. Bilgisayar, tablet, ya da cep telefonundan istediğiniz gibi işlem yapabilirsiniz.
  • Farklı yetkilerdeki kullanıcılar veya müşteriler web yazılım ile her yerden verilerine ulaşabilir. Kullanıcılarınızın ve müşterilerinizin her yerden sizin belirlediğiniz yetkiler ile web yazılımdan faydalanmasını sağlar.
  • Dijital dünyada farklılaşmanız için web yazılım son derece önemli bir fayda sağlar.