DOĞRU, KALİTELİ VE SONUÇ ODAKLI
ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ..

Web Yazılım Şirketi

Gelişmiş altyapısı, deneyimli ekibi ve on yılı aşkın sektör tecrübesi ile web yazılım şirketi olarak kurulan Novartz sizlere en doğru, kaliteli ve sonuç odaklı hizmet vermek için her zaman yanınızda. Novartz, işletmenizin geleceğe yönelik atacağı adımlarda en büyük yardımcınızdır. Sektörde önemli projelerde imzası bulunan şirketimizin; web yazılım, masaüstü yazılım, özel yazılım, web uygulamaları alanında sürdürdüğü çalışmalara sürekli olarak yenilik katarak ve bir adım daha ileriye giderek sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Gelişen teknolojinin işletmelere sunduğu avantajları en mükemmel şekilde değerlendirerek, web yazılım şirketi olarak sektörün kalbinde yer alıp, sunduğumuz web çözümlerimiz ile işletmenizin değişen koşullara ve yeniliklere uyum sağlama yeteneğini artırmak ve sektöründe öne çıkan bir aktör olmasına yardımcı olmaktır. Yazılım çözümlerimizi, kaliteden ödün vermeden sizlerin hizmetine sunarak kusursuz müşteri memnuniyeti için çalışmakta ve geliştirdiğimiz ürünlerimiz ile Türk İş Dünyası’na değerli katkılar sunmayı amaçlamaktayız.
Vizyonumuz

Misyonumuz

Web yazılım şirketi olarak kurulan Novartz, sektörde inovatif atılımlar yaparak mevcut standartları daha da geliştirip, işletmenizin verimini maksimum seviyeye çıkarmayı amaç edinmiştir. Yakın gelecekte “Avrupa’nın Yazılım Üssü” olacağını düşündüğümüz ülkemizden dünyaya yazılım ihraç etmek ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız sayesinde iş hayatına kolaylıklar sağlamak amacı ile çıktığımız bu yolda kaliteli, verimli, sonuç odaklı teknolojik çözümleri müşterilerimize sunarak, yaratmış olduğumuz yenilikçi çözümleri iş dünyasında artı değere dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.
Misyonumuz