ÖZEL YAZILIM

Giderek büyüyen teknoloji dünyasında iş gücünden tasarruf etmeniz artık çok kolay.Rekabet ortamının giderek arttığı iş dünyasında teknolojiyi doğru ve verimli kullanan şirketler artık karlılık oranlarını daha çok artırıyor. Teknolojinin sundukları sayesinde markalarını bir adım daha öteye taşıyarak pazar payını genişletiyor.

Novartz Bilişim olarak kurumlara tam verimlilik ve kullanılabilirlik sağlayan özel yazılım çözümleri üretiyoruz. Uzman ekibimiz sayesinde iş gücü maliyetlerinizi düşürürken kurum içi verimliliğinizi yükseltiyoruz. Ürettiğimiz küçük, orta veya büyük ölçekli yazılımlar sayesinde işinizi daha da kolaylaştırarak sizi daha ileriye taşıyoruz.

ÖZEL YAZILIMIN AVANTAJLARI

  • Özel yazılımlar tamamen şirketlerin kendilerine özel iş akışları dikkate alınarak tasarlanır.Özel yazılımın bu şekilde tasarlanması,şirketin ihtiyaçlarını gidermeye yönelik çözümler sağlar.
  • Yazılımdan en doğru şekilde faydalanabilmek adına özel yazılım firması tarafından teknik destek ve eğitim hizmeti sağlanır.
  • Yeni bir yazılımın şirket mevcut alt yapısına uyum sağlayıp sağlamayacağına dair ihtimaller tamamen ortadan kalkar.Çünkü özel yazılım mevcut altyapıya uygun olarak üretilir.
  • Yazılım şirket verilerine her yerden ve her an kolay ulaşım sağlar.Bu sayede şirket hiçbir fırsatı kaçırmadan anında değerlendirerek satışları yükseltebilir.Ayrıca herhangi bir kriz anında şirket özel yazılıma sahip olduğundan anlık olarak müdahale edebilir.
  • Özel yazılımlar şirket verilerini sürekli analiz ederek şirket çalışanları faydalı olabilecek geri bildirimler sağlar.

Özel yazılımlar her şirkete ayrı yapıldığı için kendi içinde saymadığımız birçok avantajı daha barındırır.Özel yazılımın şirkete sunduğu faydalar,marjinal faydanızı arttırmakla kalmayıp aynı zamanda da diğer şirketlerden farklı olmanızı sağlar sağlar.